Locator Донецьк Ремонт взуттяРемонт взуття Донецьк

Ремонт взуття у Донецьку

2
 • Мастерская по ремонту кожгалантереи

  проспект Богдана Хмельницького, тел. 0 (63) 072-27... показати
  проспект Богдана Хмельницького, 92, тел. +380(63)072-27-72 детальніше
  Ремонт взуття Мастерская по ремонту кожгалантереи знаходиться у Донецьку, проспект Богдана Хмельницького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 18:00.
 • Магазин-мастерская Каблучок 1

  вулиця Артема, тел. 0 (62) 305-13... показати
  вулиця Артема, 75/77, тел. +380(62)305-13-28 детальніше
  Ремонт взуття Магазин-мастерская Каблучок 1 знаходиться у Донецьку, вулиця Артема. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.

Коротко про ремонт взуття у Донецьку (Донецька)

На цій сторінці зібрані ремонт взуття, розташовані у Донецьку (Донецька). Locator відомо про дві ремонт взуття поряд з цим місцем серед яких Мастерская по ремонту кожгалантереи, Магазин-мастерская Каблучок 1 , які розташовані на пр. Богдана Хмельницького, вул. Артема. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ремонт взуття.

 • Скільки Ремонт взуття у Донецьку?

  За даним Locator у Донецьку ведуть діяльність 2 Ремонт взуття.

 • Які Ремонт взуття найкращі у Донецьку?

  Locator радить відвідати насступні Ремонт взуття у Донецьку: Мастерская по ремонту кожгалантереи, Магазин-мастерская Каблучок 1.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ремонт взуття у Донецьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ремонт взуття, перейдіть на сторінку Ремонт взуття у Донецьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ремонт взуття у Донецьку?

  Ціни на послуги Ремонт взуття залежать від конкретної послуги і Ремонт взуття. Locator.ua дає можливість всім Ремонт взуття вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ремонт взуття.

 • Послугами яких Ремонт взуття у Донецьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ремонт взуття, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Мастерская по ремонту кожгалантереи, Магазин-мастерская Каблучок 1.

 • Як зв'язатись з цими Ремонт взуття?

  Контакти для зв'язку з цими Ремонт взуття ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ремонт взуття у Донецьку

Ремонт взуття за районами Донецька: