Офтальмологічна клініка у Донецьку

1
 • Донецкий центр коррекции и лечения зрения

  вулиця Артема, тел. 0 (62) 338-10... показати
  вулиця Артема, 57, тел. +380(62)338-10-20 детальніше
  Офтальмологічна клініка Донецкий центр коррекции и лечения зрения знаходиться у Донецьку, вулиця Артема. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 17:00.

Коротко про офтальмологічна клініка у Донецьку (Донецька)

На цій сторінці зібрані офтальмологічна клініка, розташовані у Донецьку (Донецька). Locator відомо про одна офтальмологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Донецкий центр коррекции и лечения зрения , який розташований на вул. Артема. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці офтальмологічна клініка.

 • Скільки Офтальмологічна клініка у Донецьку?

  За даним Locator у Донецьку ведуть діяльність 1 Офтальмологічна клініка.

 • Які Офтальмологічна клініка найкращі у Донецьку?

  Locator радить відвідати насступні Офтальмологічна клініка у Донецьку: Донецкий центр коррекции и лечения зрения.

 • Де знаходиться найближчі від мене Офтальмологічна клініка у Донецьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Офтальмологічна клініка, перейдіть на сторінку Офтальмологічна клініка у Донецьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Офтальмологічна клініка у Донецьку?

  Ціни на послуги Офтальмологічна клініка залежать від конкретної послуги і Офтальмологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Офтальмологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Офтальмологічна клініка.

 • Послугами яких Офтальмологічна клініка у Донецьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Офтальмологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Донецкий центр коррекции и лечения зрения.

 • Як зв'язатись з цими Офтальмологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Офтальмологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Офтальмологічна клініка у Донецьку

Офтальмологічна клініка за районами Донецька: