Locator Донецьк Дитячі лікарніДитячі лікарні Донецьк

Дитячі лікарні у Донецьку

2
 • Областная детская клиническая больница

  бульвар Шахтостроителей, тел. 0 (62) 294-11... показати
  бульвар Шахтостроителей, бульвар, тел. +380(62)294-11-23 детальніше
  Дитячі лікарні Областная детская клиническая больница знаходиться у Донецьку, бульвар Шахтостроителей. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:00.
 • Городская детская клиническая больница № 2

  Донецьк, вулиця Словацкая, тел. 0 (62) 253-47... показати
  Донецьк, вулиця Словацкая, 23а, тел. +380(62)253-47-86 детальніше
  Дитячі лікарні Городская детская клиническая больница № 2 знаходиться у Донецьку, вулиця Словацкая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:00.

Коротко про дитячі лікарні у Донецьку (Донецька)

На цій сторінці зібрані дитячі лікарні, розташовані у Донецьку (Донецька). Locator відомо про дві дитячі лікарні поряд з цим місцем серед яких Областная детская клиническая больница, Городская детская клиническая больница № 2 , які розташовані на бул. Шахтостроителей, вул. Словацкая. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі лікарні.

 • Скільки Дитячі лікарні у Донецьку?

  За даним Locator у Донецьку ведуть діяльність 2 Дитячі лікарні.

 • Які Дитячі лікарні найкращі у Донецьку?

  Locator радить відвідати насступні Дитячі лікарні у Донецьку: Областная детская клиническая больница, Городская детская клиническая больница № 2.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі лікарні у Донецьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі лікарні, перейдіть на сторінку Дитячі лікарні у Донецьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі лікарні у Донецьку?

  Ціни на послуги Дитячі лікарні залежать від конкретної послуги і Дитячі лікарні. Locator.ua дає можливість всім Дитячі лікарні вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячі лікарні.

 • Послугами яких Дитячі лікарні у Донецьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі лікарні, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Областная детская клиническая больница, Городская детская клиническая больница № 2.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі лікарні?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі лікарні ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі лікарні у Донецьку

Дитячі лікарні за районами Донецька: