Locator Донецьк ТравмпунктиТравмпункти Донецьк

Травмпункти у Донецьку

1
фільтр: цілодобово
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Донецкая областная клиническая травматологическая больница Травмпункт
  вулиця Артема, тел. 0 (62) 311-46... показати
  вулиця Артема, вулиця, тел. 0(62)311-46-76 детальніше
  Травмпункти Донецкая областная клиническая травматологическая больница Травмпункт знаходиться у Донецьку, вулиця Артема. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

коротко про травмпункти у Донецьку

На цій сторінці зібрані травмпункти, розташовані у Донецьку. Locator.ua відомо про одна травмпункти поряд з цим місцем серед яких Донецкая областная клиническая травматологическая больница Травмпункт , який розташований на вул. Артема. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці травмпункти.

 • Скільки Травмпункти у Донецьку?

  За даним Locator.ua у Донецьку ведуть діяльність 1 Травмпункти.

 • Які Травмпункти найкращі у Донецьку?

  Locator радить відвідати насступні Травмпункти у Донецьку: Донецкая областная клиническая травматологическая больница Травмпункт.

 • Де знаходиться найближчі від мене Травмпункти у Донецьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Травмпункти, перейдіть на сторінку Травмпункти у Донецьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Травмпункти у Донецьку?

  Ціни на послуги Травмпункти залежать від конкретної послуги і Травмпункти. Locator.ua дає можливість всім Травмпункти вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Травмпункти.

 • Послугами яких Травмпункти у Донецьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Травмпункти, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Донецкая областная клиническая травматологическая больница Травмпункт.

 • Як зв'язатись з цими Травмпункти?

  Контакти для зв'язку з цими Травмпункти ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Травмпункти у Донецьку

Травмпункти за районами Донецька: