• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Психотерапевт Зарапин Сергей Викторович
  Донецьк, , тел. 0 (99) 138-22... показати
  Донецьк, , ворошиловський, тел. 0(99)138-22-77 детальніше
  Наркологічні клініки Психотерапевт Зарапин Сергей Викторович знаходиться у Донецьку, . Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Наркологический центр Реванш
  вулиця Новотроицкая, тел. 0 (66) 240-22... показати
  вулиця Новотроицкая, новотроїцька, тел. 0(66)240-22-44 детальніше
  Наркологічні клініки Наркологический центр Реванш знаходиться у Донецьку, вулиця Новотроицкая. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Наркологическая клиника Реванш
  Донецьк, вулиця Університетська, тел. 0 (66) 240-22... показати
  Донецьк, вулиця Університетська, університетська, тел. 0(66)240-22-44 детальніше
  Наркологічні клініки Наркологическая клиника Реванш знаходиться у Донецьку, вулиця Університетська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про наркологічні клініки у Донецьку

На цій сторінці зібрані наркологічні клініки, розташовані у Донецьку. Locator.ua відомо про три наркологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Психотерапевт Зарапин Сергей Викторович, Наркологический центр Реванш, Наркологическая клиника Реванш , які розташовані на вул. Новотроицкая, вул. Університетська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці наркологічні клініки.

 • Скільки Наркологічні клініки у Донецьку?

  За даним Locator.ua у Донецьку ведуть діяльність 3 Наркологічні клініки.

 • Які Наркологічні клініки найкращі у Донецьку?

  Locator радить відвідати насступні Наркологічні клініки у Донецьку: Психотерапевт Зарапин Сергей Викторович, Наркологический центр Реванш, Наркологическая клиника Реванш.

 • Де знаходиться найближчі від мене Наркологічні клініки у Донецьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Наркологічні клініки, перейдіть на сторінку Наркологічні клініки у Донецьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Наркологічні клініки у Донецьку?

  Ціни на послуги Наркологічні клініки залежать від конкретної послуги і Наркологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Наркологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Наркологічні клініки.

 • Послугами яких Наркологічні клініки у Донецьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Наркологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Психотерапевт Зарапин Сергей Викторович, Наркологический центр Реванш, Наркологическая клиника Реванш.

 • Як зв'язатись з цими Наркологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Наркологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Наркологічні клініки у Донецьку

Наркологічні клініки за районами Донецька:

Більше популярних послуг у рубриці:

медичний огляд, психолог