Locator Донецьк Концертні залиКонцертні зали Донецьк

Концертні зали у Донецьку

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Донецкая консерватория
  вулиця Артема, тел.
  вулиця Артема, 44, тел. детальніше
  Концертні зали Донецкая консерватория знаходиться у Донецьку, вулиця Артема.
 • Донецкая государственная академическая филармония
  вулиця Постишева, тел. 0 (62) 335-71... показати
  вулиця Постишева, 117, тел. +380(62)335-71-54 детальніше
  Концертні зали Донецкая государственная академическая филармония знаходиться у Донецьку, вулиця Постишева. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 17:00.

коротко про концертні зали у Донецьку

На цій сторінці зібрані концертні зали, розташовані у Донецьку. Locator.ua відомо про дві концертні зали поряд з цим місцем серед яких Донецкая консерватория, Донецкая государственная академическая филармония , які розташовані на вул. Артема, вул. Постишева. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці концертні зали.

 • Скільки Концертні зали у Донецьку?

  За даним Locator.ua у Донецьку ведуть діяльність 2 Концертні зали.

 • Які Концертні зали найкращі у Донецьку?

  Locator радить відвідати насступні Концертні зали у Донецьку: Донецкая консерватория, Донецкая государственная академическая филармония.

 • Де знаходиться найближчі від мене Концертні зали у Донецьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Концертні зали, перейдіть на сторінку Концертні зали у Донецьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Концертні зали у Донецьку?

  Ціни на послуги Концертні зали залежать від конкретної послуги і Концертні зали. Locator.ua дає можливість всім Концертні зали вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Концертні зали.

 • Послугами яких Концертні зали у Донецьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Концертні зали, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Донецкая консерватория, Донецкая государственная академическая филармония.

 • Як зв'язатись з цими Концертні зали?

  Контакти для зв'язку з цими Концертні зали ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Концертні зали у Донецьку

Концертні зали за районами Донецька: